Переважно хмарно

Переважно хмарно

Новорічно-різдвяні свята для дітей Новогродівки

В самому розпалі період зимових свят. Це ідеальний час для того, аби поринути у чарівну казку.

Саме в таку казку вірять наші діти, тому потрібно подарувати їм це почуття, яке огорне їх радістю, чарівністю та теплими спогадами.

Стартом зимових свят стало відкриття міської ялинки 19 грудня.

В закладах освіти міста радо зустрічали Святого Миколая. Дуже тішить те, що наші діти вміють не тільки приймати подарунки, а й дарувати їх іншим. Саме 19 грудня Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім.Тараса Шевченка  провів благодійний ярмарок під гаслом «Зроби свій внесок у добру справу!».

watermarked ярмарокn

Колективи ЗЗСО №7 та №10 об’єднали зусилля та разом провели чудове свято для дітей пільгових категорій. Учні всіх шкіл , незалежно від віку дуже захопливо писали листи Діду Морозу!

«День Святого Миколая – душа весело співає»  - під таким девізом вітали свято у ЗДО № «Берізка». Вже змалку діточок привчають до того, що робити добрі справи – це правильно .Вихованці закладу разом з вихователями та батьками зібрали невеличкі подарунки для дітей, які не завжди мають можливість отримувати подарунки від своїх батьків.

watermarked Берізка подарунок n

watermarked Берізка СМ o

watermarked Подар.Берo

watermarked вручення подарn

Феєрія Новорічних свят, мюзиклів, вечірок захопила всіх дітлахів міста. Яскраві вистави в закладах освіти виблискували святковими вогнями.

watermarked 7нгo

watermarked Бер НГ n

watermarked ЗК Нг o

watermarked НГ 7 o

watermarked НГ 7 1 n

watermarked НГ 9 o

watermarked НГ 10 n

watermarked НГ 10 o

watermarked НГ ЗК o

watermarked НГ радість n

watermarked НГ8

5 січня ГО «Солідарна ініціатива» за підтримки обласної партії БПП «Солідарність», яку очолює Народний депутат України VIII скликання Герасимов Артур, привітала з Новорічними святами на Різдвом дітей м. Новогродівка.

Вже з самого входу до Будинку дитячої творчості гостей охоплювала атмосфера чарівності, чуда та передчуття казки.

watermarked вертепсол o

Актори Дніпровського театру подарували святкову виставу «Новорічний подарунок», а актори Маріупольського анімаційного театру у ролі Діда Мороза, Снігурки, Свинки та фей вітали дітлахів.

watermarked солидар

По закінченню програми Дід Мороз подарував кожному солодкий подарунок (майже 450 подарунків).Чудові фотолокації та фотозони приваблювали діточок разом з дорослими.

watermarked солидподар

З нагоди Різдва Христова в місті відбулось свято для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Організаторами свята  виступила релігійна організація "Церковь без стен", яка запросила дитячий театр "Маленька овечка" (м.Мирноград) з ляльковою виставою на тему Різдва. Святковий настрій дітям додали різдвяні подаруночки із солодощами та іграшками від ГО "Smile".

watermarked ЦБС 1 n

watermarked цбс n

watermarked подар ЦБС HHT

watermarked подцбс HHT

Дякуємо всім , хто долучився до добрих справ. Але варто пам’ятати, що наші діти потребують уваги не тільки на свята, а щодня.