• Головна
  • Новини
  • Засідання міських методичних об’єднань педагогів міста

Засідання міських методичних об’єднань педагогів міста

На зимових канікулах 2018-2019 навчального року на базі закладу загальної середньої освіти № 10 імені Тараса Шевченка   проведено засідання міських методичних об’єднань вчителів міста з усіх предметів.

Керівники міських методичних об’єднань, методисти відділу освіти ознайомили присутніх з підсумками проведення учнівських олімпіад, конкурсів, завданнями на ІІ півріччя поточного навчального року, заслухали звіти вчителів, що атестуються, та відгуки про роботу цих педагогів  у міжатестаційний період.   Було проаналізовано особливості підходів і методів компетентнісного навчання, переглянуто навчально-методичне забезпечення до викладання. Учасники  опановували виклики Нової української школи, зокрема, зосередили увагу на інтеграції змісту освіти, організації освітнього середовища, проектній діяльності та тренінгових вправ, власному досвіді та необхідності освіти протягом життя. 

Робота команди педагогів стала поштовхом для освітньої мотивації учасників та подальшої плідної співпраці.

watermarked МО 7

 

Учасники мали нагоду поділитись власним досвідом та набути нові професійні знання  і зробити висновок, що необхідною умовою успішного навчання, соціалізації і самореалізації дитини є безпечне й дружне освітнє середовище, яке забезпечує:

-   навчання учнів на основі розвитку життєвих навичок;

-   створення умов для безпечного й дружнього до дитини освітнього середовища;

-   підготовку педагогічних працівників на засадах особистісно орієнтованого та компетентнісного підходів.

watermarked МО 6pg

watermarked МО4

watermarked МО1

watermarked МО3

 

          Учасники заходу висловлювали власні враження та побажання щодо роботи у наступних засіданнях, що проходитимуть на весняних канікулах.

                                                      За інформацією відділу освіти м. Новогродівка