Переважно хмарно

Переважно хмарно

Новорічна ніч у Новогродівці

На центральній площі міста – площі Шахтарській о першій годині Нового 2019 року новогродівці зібралися щоб привітати рідне місто, рідних, друзів та знайомих зі святом  та разом весело розпочати новий, сповнений загадок та приємних сюрпризів рік.

З першими в 2019 році  словами привітання звернулась до громади Новогродівський міський голова Людмила Білецька. Вона зазначила, що цей рік для міста є ювілейним – ми будемо вітати рідну Новогродівку з 80-ю річницею від дня заснування. До ювілярів у цьому році увійшли  ВП «Шахта 1-3 Новогродівська» та заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7. Міський голова побажала всім миру, добра, сімейного благополуччя та родинного затишку.

Атмосферу веселощів, доброзичливості та гарного настрою підтримували Дід Мороз та Снігуронька.

НГ0027

Рухливі ігри, танцювальні конкурси не давали замерзнути жодному.

НГ0018

Чудові пісні нашої гості Тетяни Сидорової , що лунали на площі, кружляли всіх присутніх у вирі танцю.

НГ0008

НГ0013

Святковий салют прикрасив небо різнобарвними спалахами.

Тож побажаємо нашому рідному місту в новому, ювілейному році миру, процвітання  та стабільності в роботі підприємств.