Відбувся святковий Новорічний концерт

21 грудня 2018 року в концертному залі музичної школи відбувся святковий Новорічний концерт.

Щороку викладачі разом з учнями ретельно готуються до святкової програми, добирають твори для виконання, проводять численні репетиції. Концерт - це не лише міні-звіт колективу, а й своєрідний спосіб подякувати батькам та створити для них піднесений настрій.  Учасники концерту подарували присутнім у залі музичні дарунки – привітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

викладачі

Розпочався концерт з «Щедрика» М.Леонтовича у виконанні ансамблю скрипалів (керівник Єрьоменко Н.П.), який створив незабутню атмосферу Різдвяних свят.

В концерті прозвучали інструментальні композиції у виконанні ансамблю скрипалів, яскравими були виступи піаністів, фортепіанні дуети зачаровували виконанням композицій.  Віртуозно звучали акордеони в руках викладачів, учні гітаристи показали свою майстерність.

піаністки

Завершився концерт веселим передзвоном новорічних дзвіночків.

Високий професійний рівень підготовки, велике бажання працювати з дітьми та виступати на сцені показали викладачі школи. Учні виступили дуже добре і якісно, номери у їх виконанні були яскравими і концертними. Такі концерти дуже потрібні, вони дарують слухачам хороший настій, привчають дітей до традицій класичної та естрадної музики, розвивають у дітей прагнення до прекрасного.

гітаристи