Головну ялинку міста відкрито!

19 грудня на центральній площі міста- площі Шахтарський, в День Святого Миколая урочисто відкрито головну ялинку.

Юні новогродівці –учні закладів освіти міста завітали на святкову подію. Міський голова  Людмила Білецька у вітальній промові зазначила, що з Дня Святого Миколая у Новогродівці розпочинається серія новорічних святкових заходів на центральній площі міста. Вона побажала всім присутнім  добра, миру і щастя, а рідному місту - процвітання. «Усім тут буде добре і затишно», - сказала міський голова.

watermarked ялинка 2

Вже стало доброю традицією участь бійців окремої протитанкової прикордонної застави в святкових заходах, що проводяться в місті. Наші захисники стали добрими Миколайчиками, які подарували солодощі малечі.

watermarked ялинка 5

Анімаційно – розважальна програма стала гарним подарунком та створила святкову атмосферу  для дітлахів.

watermarked ялинка 4

Дітей розважали та запрошували до конкурсів та ігор герої мультфільма «Холодне серце»  - кумедний сніговик Олаф, Ельза та Анна.

watermarked ялинка 8

Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки. Варто зазначити , що за кошти міського бюджету, в цей день було закуплено 450 подарунків для дітей пільгових та облікових категорій, що виховуються та навчаються в закладах освіти міста.

watermarked ялинка 7

Тож нехай святкові вогники міської ялинки принесуть радість та святковий настрій всім мешканцям нашого міста.