Хмарно

Хмарно

Святковий концерт до Дня Збройних Сил України.

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України – свято, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої поваги українського народу до своїх захисників.

5  грудня 2018року з нагоди свята у концертній залі Новогродівської музичної школи відбувся святковий концерт.

064

Господарями свята в цей день були військовослужбовці 40-ї артилерійської бригади та прикордонники оперативної протитанкової прикордонної застави. Люди, що присвятили своє життя служінню Вітчизні, ті, хто повсякчас захищали і захищають нині державу, забезпечують мир і спокій наших громадян. Саме на їх адресу в цей святковий день лунали  привітання.

013

Зі словами щирої подяки  воїнам за вірність, служіння Україні та її захист до військовослужбовців звернулись секретар Новогродівської міської ради Мусейко К.І.  та заступник міського голови Зазуляк Є.М..

025

03105

З привітаннями виступили офіцер-психолог 40-го артилерійського дивізіону старший лейтенант Фадєєв А.Є. та заступник начальника оперативної протитанкової застави з виховної роботи майор Яценко Д.І.