10 листопада вітали працівників культури міста з професійним святом.

Працівників культури, аматорів народного мистецтва 10 листопада вітали з професійним святом  - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Вони, віддаючи частку своєї душі, присвятили себе благородній справі – оберігати безцінні духовні скарби та примножувати культурні надбання. Зі словами вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий внесок у розвиток культури міста Новогродівка та організацію змістовного дозвілля, з побажаннями творчого натхнення, життєвих перемог до присутніх звернулися заступник міського голови Євген Зазуляк, секретар міської ради Костянтин Мусейко та начальник відділу культури Юлія Савула.

watermarked DSC 0010

З теплими словами привітань завітали також військові прикордонного загону.

watermarked DSC 0045

Працівникам культури  були вручені грамоти та подяки Новогродівського міського голови та відділу культури.

watermarked DSC 0025

watermarked DSC 0022

Святковий концерт подарував присутнім незабутні хвилини радості та натхнення.

watermarked DSC 0042

watermarked DSC 0047