Невелика хмарність

1°C

Новогродівка

Невелика хмарність

Вологість: 39%

Вітер: 30.58 km/h

logo062
  • Головна
  • Новини
  • Міський етап обласної Спартакіади серед допризовної молоді

Міський етап обласної Спартакіади серед допризовної молоді

Щорічно, з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та національно-патріотичного виховання у молоді, проводиться спартакіада серед допризовної молоді.

Так, 8 листопада на стадіоні «Шахтар» відбувся міський етап обласної Спартакіади серед допризовної молоді, в якій змагались учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 і 10 ім. Т.Г.Шевченка, військовослужбовці ОППЗ з місцем дислокації в м.Новогродівка.

З вітальними словами до всіх звернулись начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурова О.М., заступник начальника з виховної роботи прикордонної застави, майор Яценко Д.І., методист з позашкільної освіти відділу освіти Гайчук О.О.

watermarked DSC 062109

Хлопці змагались з 5 видів програми: біг на 100 м, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, біг на 1000 м.

watermarked DSC 063209

watermarked DSC 070009

watermarked DSC 068009

watermarked DSC 076609

Найкращі результати показали:

З бігу на дистанції 100 метрів перше місце посів Селянин Микита, друге місце -  Скотар Володимир, третє – Єгоров Олег.

З метання гранати Ф-1 кращий результат показав Чекан Родіон, другий – Скотар Володимир і Селянин Микита, третій – Єгоров Олег.

У стрільба з пневматичної гвинтівки кращий результат у Коробкіна Даниїла, другий у Москаленка Михайла.

У підтягуванні на перекладині більш за всіх підтягнувся (17 раз) Сільченко Олег, другий результат (14 раз) показав Старусьов Данило, з однаковим результатом (13 раз) підтягнулись Лютоєв Едуард і Селянин Микита  і посіли третє місце.

З бігу 1000 м перше місце у Єгорова Олега, ІІ – Селянина Микити, ІІІ – Шибашова Олександра.

За підсумками змагань переможці у всіх видах програми нагороджені грамотами Новогродівської міської ради.

watermarked DSC 091109