Хмарно

Хмарно

Відкриття додаткових трьох груп у закладі дошкільної освіти №16 «Радість».

Першого листопада в місті Новогродівка відбулося урочисте відкриття трьох додаткових груп у діючому закладі дошкільної освіти №16 «Радість».

В урочистій церемонії відкриття брали участь голова Краматорського офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Роман Шейко, заступник міського голови Євген Зазуляк, начальник відділу освіти м.Новогродівка Раїса Кухтіна, депутати Новогродівської міської ради, батьківська громадскість. Ця подія стала можливою відповідно до Меморандуму між Донецькою обласною державною адміністрацією та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

watermarked DSC 0042

watermarked DSC 0180

watermarked DSC 0184

Спільними зусиллями Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), місцевої влади, відділу освіти м.Новогродівка, педагогів і батьків дитячого садочка, завдяки залученню коштів інвесторів – фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні ( майже 3 млн.грн), Міжнародної неурядової організації «Save the children» в закладі дошкільної освіти №16 «Радість» реалізовано проект «Створення додаткових місць», в рамках якого капітально відремонтовано приміщення трьох груп на 55 місць, спортивної зали, отримано сучасні меблі, оновлено м’який інвентар, обладнано майданчик.

watermarked DSC 0049

watermarked DSC 0057

watermarked DSC 0063

watermarked DSC 0090

watermarked DSC 0070

Тож молодому, креативному колективу ЗДО «Радість» бажаємо успіхів, творчої наснаги, бажання створювати нове і віддавати своє серце дітям, бо для цього створені всі умови.

watermarked DSC 0095