Відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

22.10.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

watermarked 210GR 1fjgI

на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікарь комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради»  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися  5 громадян з питаннями соціального захисту та комунального господарства. Одне звернення під час особистого та спильного прийому  було вирішено позитивно.