Новогродівське міське управління соціального захисту населення доводить до відома мешканців м.Новогродівка

10 жовтня 2018 року о 10 годині у будівлі Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови  відбулося засідання міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян  про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних  життєвих обставинах.

Розглянувши 9 письмових заяв, наданий пакет документів, згідно вимог Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, пропозицій депутатів міської ради, викладених у актах обстеження матеріально-побутових умов сімей, підсумовуючи результати обговорення умов настання непередбачених від особи обставин,  наслідки  яких  вона  не може подолати без сторонньої підтримки, вирішили: Новогродівському міському управлінню  соціального захисту населення підготувати  проект  відповідного  рішення виконкому для розгляду на черговому засіданні виконкому, який відбудеться у жовтні 2018 року.