Хмарно

Хмарно

• Новини

Співробітництво з Селидівською міською організацією Товариства Червоного Хреста України (2)

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка Донецької області  08.10.2018 отримав адресну допомогу (товари для догляду за лежачими хворими) для 5 мешканців міста Новогродівка завдяки Літвінову Сергію Євгеновичу,  в.о. голови  Селидівської міської організації Товариства Червоного Хреста України,  від ЮНІСЕФ.

watermarked 1

Передаємо  слова подяки від громадян за  турботу  про літніх людей.  «Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху».