Хмарно

Хмарно

«Розвиток громади: як запланувати та досягти».

18 вересня в рамках проекту «Згуртування влади та громади - запорука розвитку міста» , що реалізується в рамках Програми «Єдина громада», яка виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в залі засідань міської ради відбулася четверта мотиваційна лекція  на тему «Розвиток громади: як запланувати та досягти».

Спікер - Сергій Гаращук, експерт з місцевих фінансів та муніципального управління, який поділився цінними знаннями стосовно низки актуальних питань:
- використання програмно-цільового методу в роботі місцевого самоврядування;
- особливості стратегічного планування в громадах;
- ДНК міста, його місія та візія;
- людський капітал у громаді та його роль;
- досвід реалізації енергоефективних проектів у Житомирі та інструменти залучення коштів для впровадження проектної діяльності.

гаращук2

Учасниками лекції були секретар міської ради Костянтин Мусейко, заступник міського голови Євген Зазуляк, представники виконавчої влади та активні громадяни міста.

гаращук 3

Лекція організована міською громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ».

гаращук 1