Cонячно

Cонячно

Незабутня мандрівка до Вінниччини

Подорожі  та відпочинок у колі друзів та однодумців для дітей здаються великими пригодами, спогади про які разом зі світлинами залишаться на все життя. Результатом плідної співпраці шкільного активу медіа-центру «Асум» Новогродівської школи I-III ступенів №10   з громадськими молодіжними організаціями стало запрошення до Вінниччини. Представники Національної скаутської організації "Пласт" (за підтримки Посольства Чехії в Україні) зустрічають асумівців другий рік поспіль.

Табір було організовано для активних лідерів суспільства Східної України з метою виховання патріотів за пластовою (скаутською) методикою. Табірна зміна тривала 10 днів і за цей час діти не мали вільного часу, бо на них чекали цікаві майстер-класи, спортивні змагання та ігри, вечірня ватра, співи під гітару,  дискотеки, а також вивчення пластового впоряду. Незабутні враження залишились від екскурсії Вінниччиною, відвідування вінницького ДЕПО та можливість проїхатися на першому трамваї.  Залишив неабияке враження для дітей єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан Roshen  та його світломузичне шоу. Дев’ять активістів школи побували на Водонапірній вежі, якій вже 106 років. Проходячи важкі маршрути у мотузковому парку, вони відчули себе екстремалами. Насичено і цікаво провели час у  Сабарово, до якого плили поромом по річці Південний Буг.

watermarked музей

watermarked сплав

Поринувши в програму пласту, юні новогродівці отримали масу задоволення та позитивних емоцій, активно провели час, оздоровилися та загартувалися.  З чудовим настроєм та неперевершеними враженнями повернулися учні додому, а  2018-2019 навчальний рік стане роком становлення команди успішних лідерів Новогродівської школи І-ІІІ ступенів №10 ім.Тараса Шевченка

watermarked мотузки