Cонячно

Cонячно

Урочистості до 75-ї річниці визволення Донбасу від нацистів

7 вересня, напередодні 75-ї річниці визволення Донбасу від нацистських загарбників, делегація представників виконкому Новогродівської міської ради, депутатського корпусу, міської ради ветеранів війни та праці, прикордонної застави, що дислокується на території міста, педагогів та учнів Новогродівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №9  поклали квіти  до пам’ятників  загиблим воїнам у селищах Червоний Яр, Миколаївка та Михайлівка.

У с.Миколаївка на урочистому мітингу з вітальним словом виступив депутат Новогродівської міської ради Ляшенко Едуард.

Миколаївка загальна

мітинг Червоний

Біля меморіальної дошки на станції Гродівка, що присвячена  загиблим односельцям, відбувся урочистий мітинг пам’яті всіх, хто звільняв рідну землю від фашистської навали. Зі словами вдячності та великої шани до пам’яті визволителів  від імені Новогродівського міського голови виступв секретар міської ради Мусейко Костянтин. З вітальними словами до присутніх звернулися також старший сержант об’єднаного Ясинуватсько –Покровського військового комісаріату Шемчук Андрій, голова міської ради ветеранів війни та праці Ніколаєнко Миколай, голова селищного комітету «Рубіжне» Коротцова Ніна та представники ВП «Шахта 1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля». Мітинг був підготовлений педагогами та учнями Новогродівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №8. Присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали  квіти до пам’ятного знаку.

Мусейко

Ніколаєнко

Шемчук

гродівка

У рамках міської Програми «Турбота» в кафе «Казка» було організовано святковий обід для ветеранів війни та праці. Учні та педагоги початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музична школа м.Новогродівка привітали всіх  присутніх святковим концертом.

Музична школа