Переважно хмарно

Переважно хмарно

Навчальний рік розпочато!

3 вересня майже 1300 учнів сіли за парти закладів загальної середньої освіти м.Новогродівка .

Нова українська школа - це вже сьогодні...
Дорога, що розпочата, вона вже не до неї, а по ній, де нового буде більше, ніж традиційного, нового в усьому, що стосується організації освітнього процесу. І гідний старт цьому даний.
Адже, для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове! 124 першокласника  будуть навчатися за програмою Нової української школи, ще 30 першачків Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 навчатимуться за програмою розвивального навчання «Інтелект України».

watermarked 03.09.7

На урочистостях в закладах освіти міста були присутні представники обласної та місцевої влади: Чурікова Галина- в.о. директора департаменту економіки обласної державної адміністрації, Булі Людмила- перший заступник міського голови, Зазуляк Євген- заступник міського голови, Мусейко Костянтин- секретар міської ради, Кухтіна Раїса – начальник відділу освіти.

watermarked 03.0910

watermarked 9.03.09

За сприяння депутата Новогродівської міської ради Шевченко Олександра облаштовано новими меблями кабінети для першокласників  ЗЗСО І-ІІ ступенів №8 та №9 .

watermarked 0309 8

Цього ж дня урочисто відкрито другий навчальний корпус Новогродівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №8. Оновлена спортивна зала,  навчальні кабінети для початкової школи чекають на учнів.

watermarked 0309сз8

Тож хай таланить і тим, хто навчається, і тим, хто навчає!
В добру путь!