ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

27.08.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

watermarked 2krWccEbHxE

На особистий та спільний прийом до міського голови звернувся 1 громадянин з питання  надання матеріальної допомоги на придбання твердого побудового палива.

Головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян

та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр»