ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

20.08.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

watermarked t P5Gy3 gXQНа особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 4 громадянина з питаннями комунального господарства та житлової політики.

watermarked FdYG564TWTM

watermarked ZED1yB9qw6w

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в с.Рубіжне. Звернулися 3 громадянина з питаннями щодо надання матеріальної допомоги та працевлаштування.

Головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян

та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр»