• Новини

Третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Проведене третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Новогродівської міської ради

09.08.2018о 10-00 в залі засідань виконкому Новогродівської міської ради під головуванням міського голови Білецької Людмили Михайлівни відбулося третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Новогродівської міської ради у якому прийняли участь головний державний ревізор-інспектор Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління головного управління ДФС у Донецькій області, головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області, начальник міського управління соціального захисту населення, перший заступник начальника Селидовського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та спеціалісти структурних підрозділів виконкому.

watermarked 011

На засіданні було розглянуто інформацію Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області щодо підвищення рівня оплати праці (показника середньої заробітної плати за видами економічної діяльності у регіоні) та виявлення фактів тіньової зайнятості населення в м.Новогродівка.На засідання робочої групи було запрошено 8 страхувальників, з них 2 фізичні особи – підприємці не з 'явилися.

На засіданні робочої групи з представниками суб'єктів господарювання міста проведено роз'яснювальну роботу щодо мінімальних гарантій в оплаті праці, порядку та необхідності оформлення трудових відносин.

watermarked 013

Перед фізичними особами - підприємцями та представниками підприємств виступив головний державний інспектор відділуконтролю західного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Іванова Любов Едуардівна, яка вкотре нагадала, що важливою проблемою сучасності є легалізація трудових відносин та прозора виплата заробітної плати, отже через тіньовий ринок зайнятості громадяни позбуваються соціального захисту. На сьогодні, відносини між роботодавцями та працівниками часто не відповідають нормам чинного законодавства. Не секрет, що для більшості громадян виплата заробітної плати відбувається у «конвертах». Необхідно обов'язково оформлювати трудові відносини із найманими працівниками та не допускати виплату заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

Новогродівське міське управління соціального захисту населення