Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Перша мотиваційна зустріч Клубу стратегічного розвитку громади в м. Новогродівка.

4 серпня 2018 року відбулась перша мотиваційна зустріч на тему: «Еефективна взаємодія громадськості та влади», яка була проведена в рамках роботи Клубу стратегічного розвитку громади в м. Новогродівка.

Гості міста Наталія Чорногуб та Богдана Бесчастна поділилися успішним досвідом створення сучасного публічного простору в Києві на Оболоні - «Парку Наталка».

watermarked 384628204

Ще в 2015 році на цьому місці було пустище, яке за документами не було парком, а місцеві жителі вечорами обходили його стороною – темні зарості облюбували не надто спокійні компанії, і лише власники великих собак могли вибиратися туди на вечірні прогулянки.

Все змінилося після того, як з'явилася інформація про майбутнє будівництво: на пустищі збиралися звести висотку. Тоді місцеві активісти об'єдналися і змогли відстояти зелену зону: ділянку на березі Дніпра забрали з оренди і повернули в комунальну власність. Пізніше влада міста підтримали ініціативу оболонців створити на цьому місці парк, і з 2016 року почалася велика реконструкція.

Спочатку активісти своїми силами облагородили частину зеленої зони – встановили лавочки і запустили літній кінотеатр. Пізніше, коли ділянка повернулася під контроль міста і офіційно стала парком, за участю активістів був розроблений план реконструкції "Наталки".

2022612

park natalka 2018 1

Другим етапом мотиваційної зустрічі був вихід на територію недобудови у Мічурінському кварталі для отримання практичного досвіду «Як  організувати роботу щоб покращити простір».

watermarked 384231704

watermarked 384548004

watermarked 3849239904

Захід був організований міською громадською організацією «Платформа ініціатив МУВ» спільно з громадською організацією молодіжною платформою «НОВОСХІД» та Новогродівською міською радою.

Діяльність Клубу реалізується в рамках проекту «Єдина громада», який став можливий у нашому місті завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).