Хмарно

Хмарно

Обережно, фальсифікат!

Стало відомо, що низка заводів, які офіційно на паперах зупинили своє виробництво, але продовжували виробляти вершкове масло, яке розповсюджували по Україні.

фальсифыкат"Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області шляхом взаємного сповіщення від Держпродспоживслужби України одержало інформацію, щодо підприємств ПВП “Молокозавод-Карпати” (Урочище Підмонастир, смт.Рожнятів, Івано-Франківська область, 77600) та ТОВ“Техмолпром”, ТОВ “Гадячсир”, ТОВ “Лозівський молочний завод”, ТОВ Полтавмолпрод” (вул.Заводська, 1, смт. Шишаки, Полтавська обл., 3800), які виробляли вершкове масло в період припинення своєї діяльності", - йдеться в повідомленні.

Для запобігання потрапляння в реалізацію фальсифікованого масла в реалізацію або обіг  операторами ринку харчування продуктів Донецької області, вжиття своєчасних заходів відповідно до наданих повноважень, просимо мешканців міста Новогродовка повідомляти у зручний спосіб про кожний такий випадок Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на гарячу лінію (0629) 41-63-62,  або поштою ( 87534 м.Маріуполь, вул. Гризодубової 3),  або засобами електронного зв’язку (e-mail: info@dndpss.gov.ua ) чи подати особисто.