Хмарно

Хмарно

Засідання міської комісії з питань захисту прав дитини в м.Новогродівка

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, при виконкомі Новогродівської міської ради, 2 серпня 2018 року, відбулося чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови.

watermarked 002ССД

На порядок денний було винесені питання:

1. Про визначення способу та порядку спілкування громадянина * з малолітнім сином.

2. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр *.

3. Розгляд висновку служби у справах дітей про позбавлення батьківських прав гр. * відносно малолітніх дітей*.

4. Про надання малолітнім/неповнолітнім дітям статусу дитини яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Питання детально вивчені, обговорені членами комісії. За результатами засідання, комісією прийняті та ухвалені відповідні рішення, які, згідно чинного законодавства, захищають права та інтереси дітей.

watermarked 005ССД

Затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей