Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг...»

9 липня 2018 року в м. Краматорськ відбувся семінар-тренінг для представників Луганської та Донецької областей  на тему «Організації громадянського суспільства, як надавачі соціальних послуг

IMG 20180709 093739 1

існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг». Проект  організован Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно із Київською міською державною адміністрацією, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та за підтримки Міністерства соціальної політики України.  В семінарі взяли участь заступник начальника Новогродівського міського управління соціального захисту населення Колосова Світлана Миколаївна та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у м.Новогродівка  Шуруєва Ірина Миколаївна.

IMG 20180709 140024

Метою заходу було ознайомити учасників із міжнародним і національним законодавством та практиками щодо надання соціальних послуг організаціями громадянського суспільства за бюджетні кошти, а також надати практичні навики щодо організації соціального замовлення.

За підведенними підсумками учасникам були врученні  сертифікати.

IMG 20180709 173024