Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

21.06.2018 о 10-00 в залі засідань виконкому Новогродівської міської ради під головуванням міського голови Білецької Людмили Михайлівни відбулося  друге засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Новогродівської міської ради,

у якому прийняли участь головний державний ревізор-інспектор Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління головного управління ДФС у Донецькій області, головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області, начальник міського управління соціального захисту населення, перший заступник начальника Селидовського об єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та спеціалісти структурних підрозділів виконкому.

watermarked УСЗН 007

На засіданні було розглянуто інформацію Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області щодо виявлення фактів тіньової зайнятості населення в м.Новогродівка по 4 підприємствам. Представники адміністрації цих підприємств відповіли на всі задані членами робочої групи питання та надали гарантії того, що документація буде приведена у відповідність із КЗпП.

watermarked УСЗН 004

watermarked УСЗН 002

Протягом засідання головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Рослякова Олена Сергіївна на запитання присутніх надала вичерпні відповіді за додержанням законодавства про працю.

Новогродівське міське управління

соціального захисту населення