Відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М

18.06.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.,

на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до міського голови звернувся  1 громадянин з питаннєм житлової політики.

watermarked UL3Bs24ra04

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в ДНЗ «Радість». Звернувся 1 громадянин з питанням щодо надання кімнати в гуртожитку.