Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

11.06.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, заступник головного лікаря комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

watermarked C4 9OTyKzZo

watermarked yUNUvn2RcXU

На особистий та спільний прийом звернулися 2 громадянина з питаннями комунального господарства та житлової політики.