Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Розпочалися відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади "Сила духу"

В Україні стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цього року відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

До програми фінальної частини Всеукраїнської спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. Переможці визначатимуться в особистій, командній за видами спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть призові місця в особистих змаганнях в кожному виді програми, традиційно нагороджуватимуться також цінними подарунками.

Характерною ознакою є невпинне зростання масовості та популярності спартакіади серед потерпілих на виробництві, що ілюструють дані щодо кількості учасників відборів за роками: 2013 рік – 1478 осіб; 2014 рік – 1722; 2015 рік – 1785; 2016 рік – 2037; 2017 рік – 2287.

13.06.2018 року в спорткомплексі "Металург" міста Бахмут відбудуться відбірні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила дух» Донецької області. У Новогродівському міському відділенні ведеться активна підготовка до цієї події. Визначені 14 учасників змагань. Капітаном команди міста Новогродівка обрано переможця Спартакіади, чемпіона світу з гирьового спорту Бутрія Івана Михайловича.

Новогродівське міське відділення

Управління ВД ФССУ в Донецькій області