Переважно хмарно

Переважно хмарно

«SMARTGENERATION-ПОКОЛІННЯ РОЗУМНИХ 2018»

Свято дитинства , інтелекту, творчості та спорту «SMARTGENERATION-ПОКОЛІННЯ РОЗУМНИХ 2018» зустрічало  всіх гостей  1 червня  у великій залі Будинку дитячої творчості м.Новогродівка .

Другий рік поспіль, в рамках міської програми «Творча обдарованість» міста Новогродівка на 2017-2021 роки» грошовими преміями відзначають учнів шкіл міста та вихованців Будинку дитячої творчості, що досягли високих результатів у ІІІ та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ та ІІІ етапах  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, турнірів , чемпіонатів та спратракіад.

В цьому році було відзначено 130 учнів – переможців .

За традицією, цінними подарунками та пам’ятними грамотами учнів та їх наставників,  які мають значні досягнення у 2017-2018 вітав народний депутат України Сажко С.М. Він зазначив, що місту Новогродівка є ким пишатися , він вважає, що майбутнє нашої країни саме за молодим поколінням.

watermarked 10001

watermarked 08001

Номінацію «Інтелектуальна гордість Новогродівки» відкрила Новогродівський міський голова Білецька Л.М. Новогродівська міська рада на чолі з міським головою Білецькою Людмилою Михайлівною завжди підтримують підростаюче покоління, бо розуміють важливість підтримки обдарованої молоді для майбутнього держави.

watermarked 17401

watermarked 15201

Головний спеціаліст з питань загальної  середньої освіти відділу освіти м.Новогродівка Дейнекіна О.О.  зустрічала вітальними словами номінантів з категорії  «Творче піднесення».  Вона відзначила  що наша земля завжди була багата та щедра на юні таланти. Сьогодні перлинки їх мистецьких самоцвітів рясним теплим літнім дощем радують нас!

watermarked 22201

22601

Мантурова О.М., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту відкрила спортивну номінацію, яка говорила про те , що  спорт – це одне з найцікавіших захоплень, він є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації, краси.

watermarked 24401

watermarked 26301

Яскраві концертні номери, підготовлені колективами закладів освіти міста прикрасили свято та залишили незабутні враження у глядачів.

watermarked 11201

watermarked 19501