Хмарно

Хмарно

Привітання від міського голови з Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Від імені Новогродівської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Бажаємо нашим маленьким новогродівцям міцного здоров’я, добра, радості, мирного та щасливого дитинства, розуміння з боку батьків!

Новогродівський

міський голова                                                         Л.М.Білецька