Хмарно

Хмарно

• Новини

Відбувся захід з нагоди 157-річниці перепоховання українського діяча, мислителя Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій (Тарасовій) горі

Як умру, то поховайте мене на могилі

Серед степу широкого на Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі. і Дніпро, і кручі

Було видно, було чути, як реве ревучий...

Т.Г. Шевченко “Заповіт”

26 – 27 травня 2018 року у місті Каневі Черкаської області відбувся захід з нагоди 157-річниці перепоховання українського діяча, мислителя Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій (Тарасовій) горі. До заходу долучилися  казначеї України на чолі з Головою Державної казначейської служби України Т.  Слюз.  В урочистій події взяли участь 13 казначеїв з різних міст Донецької області, у тому числі й два представника з Управління Державної казначейської служби у м. Селидовому — заступник начальника управління-начальник відділу надходжень та видатків Середіна Т.С. та заступник начальника відділу надходжень та видатків Птахіна О. В. Корзини квітів до меморіалу Т. Г. Шевченка несли близько 250 представників Державної казначейської служби з усієї країни подолавши 342 сходинки на Чернечу гору аби вшанувати пам'ять Великого Кобзаря.

Головна подія заходу відбулася у музеї Т. Г. Шевченка де Т. Слюз  презентувала та передала до Шевченківського музею ексклюзивне новостворене полотно-портрет Tapaca Шевченка розміром 3 х 2 метри, викладеного з 1462 маленьких фотографій усіх пам'ятників Великого Кобзаря в Україні. Серед великої кількості зображень на полотні є й фото пам'ятника  Шевченку,  який знаходиться у центрі міста Новогродівка Донецької області. Це фото було надано казначеями Селидівського управління до Центрального апарату казначейства України для створення єдиного реєстру пам'ятників українського видатного поета та митця.

У покладанні квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченко брали участь близько 250 казначеїв України на чолі з Головою ДКСУ Т.Слюз.

watermarked IMG 1

В урочистій події взяли участь 13 казначеїв з різних міст Донецької області.

watermarked IMG 2

Полотно-портрет Tapaca Шевченка розміром 3 х 2 метри, викладено з 1462 маленьких фотографій усіх пам'ятників Великого Кобзаря в Україні

watermarked IMG 3

Т. Слюз та казначеї Донбасу на фоні ексклюзивного полотна — портрета Т.Г.Шевченку