Проведено заняття з протимінної безпеки

23 травня 2018 року у залі засідання виконкому Новогродівської міської ради, з метою обізнаності щодо мінної безпеки та допомоги у протимінній діяльності, за участю благодійної організації «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» було проведено заняття з протимінної безпеки.

watermarked Аля 005

У заході прийняли участь: секретар Новогродівської міської ради Мусейко К.І., представники 75 державної пожежно-рятувальної частини 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, спеціалісти  відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, начальники цивільного захисту та особи, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, підприємств, установ та організацій міста, члени комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів  громадян.

watermarked Аля 010

На теперішній час Україна є однією з найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами держав в світі. Найбільш складна ситуація склалася на сході України де вибухонебезпечні предмети, призводять до загибелі та травмування людей. В критичному стані знаходяться об’єкти інфраструктури, оскільки доступ до пошкоджених обстрілами об’єктів часом неможливий через забруднення снарядами, які не вибухнули та саморобними вибуховими пристроями. Але держава не залишається в стороні від цієї проблеми. Різними міністерствами та відомствами із залученням міжнародних організацій проводиться відповідна робота щодо ліквідації наслідків діяльності терористичних угруповань, яка призвела до мінної небезпеки на території Донецької та Луганської областях. Міністерством оборони України здійснюється широкий спектр стратегічних завдань щодо протимінної діяльності в країні з розробки законодавства щодо питань протимінної діяльності, створення та надання рекомендацій щодо національної політики, стратегії, пріоритетів та планів проведення робіт для зменшення негативного впливу мін.

Відділ з мобілізаційної роботи,

надзвичайних ситуацій та