Зливи

Зливи

Засідання спостережної комісії при виконкомі Новогродівської міської ради

15.05.2018 в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови Є.М.Зазуляка відбулося засідання спостережної комісії при виконкомі Новогродівської міської ради.

01.16.05На розгляд були винесені наступні питання:

1. Про виконання Наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

2. Надання допомоги особі звільненій з Бердянської виправної колонії № 77, який опинився в складних життєвих обставинах.

По закінченню засідання члени комісії винесли рішення:

1. Інформацію прийняти до відома та запровадити в практику спільну роботу зі звільненими з місць позбавлення  волі з метою:

- трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання;

- визначенні місця проживання після звільнення;

- влаштуванні до спеціалізованих установ для звільнених;

- госпіталізації до закладів охорони здоров'я осіб, які потребують стаціонарної медичної допомоги;

- працевлаштуванні працездатних осіб;

- сприяти у зборі документів з метою постановки на облік до міського центру зайнятості з подальшим працевлаштуванням;

- відновлення ідентифікаційного коду;

- проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо положень Законів України "Про зайнятість населення", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання  у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк".

2. Сприяння у зборі документів з метою постановки на облік до міського центру зайнятості з подальшим працевлаштуванням;

- сприяння у зборі документів на отримання матеріальної допомоги по Міській Програмі малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2018-2020 роки.