Cонячно

Cонячно

• Новини

ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

14.05.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

watermarked a4ScTSrgPHY

watermarked uJHVsvBlJ8A

На особистий та спільний прийом до міського голови колективно звернулися 6 мешканців будинку № 12 по вул. О.Кошового з питаннями житлової політики.