ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

23.04.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

watermarked ch siLudHD8На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 4 громадянина з питаннями житлової політики, соціального захисту та комунального господарства. Два звернення громадян під час особистого прийому були вирішені позитивно.