ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

16.04.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

watermarked g w8x29wIEA

watermarked 6jBRepl8PmcНа особистий та спільний прийом до міського голови звернулися  2 громадянина з питаннями фізичної культури та спорту, комунального господарства  та житлової політики.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10. Звернувся 1 громадянин з питанням щодо надання матеріальної допомоги.