Урочисті збори

2 листопада 2016 року з нагоди Дня працівників соціальної сфери у великій залі Будинку дитячої творчості відбулися урочисті збори співробітників управління та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в  Донецькій області.

Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна привітала всіх присутніх з професійним святом та познайомила з історією та сьогоденням м.Новогродівка.

051

Начальник управління виконавчої дирекції  Фонду в Донецькій області Давиденко Людмила Іванівна розповіла про підсумки роботи та відзначила своїх підлеглих грамотами, подяками, подарунками від обласної державної адміністрації та облуправління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Святкова концертна програма була проведена творчими колективами міста та учнями загальноосвітніх закладів та мала великий успіх.