ВЕСЕЛІ СТАРТИ

4 листопада 2016 року на базі загальноосвітньої школі I-III ступенів №7 відбувся другий етап обласних  змагань «Веселі старти» серед школярів міста Новогродівка.

Місцеві 4 загальноосвітні школи були представлені командами- переможцями першого етапу змагань у складі десяти учасників. Діти охоче змагались у естафетах: швидкість з м’ячем, ловкий м’яч, флорбол та стрітбол.

IMG 5837

Результати команд рахували журі у складі представників відділу освіти м.Новогродівка, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради.

З самого початку хлопці та дівчата були налаштовані на наполегливу боротьбу і показали її повною мірою в ході проходження етапів «Веселих стартів».

IMG 5788

Спортивний запал і бажання отримати перемогу для своєї команди захоплювали дітей настільки, що вони не помічали того, що відбувається навколо.

Всі намагались з усих сил прийти до фінішу першими. В залі панували сміх, шум і веселощі. Всі були щасливі! А щасливі від захоплення очі дітей – найкраща нагорода всім організаторам свята...

Атмосфера спортивного свята була і радісна, і в той же час напружена – адже змагалися чотири добрих суперника, а перемогти повинен найсильніший... За висновками чотирьох естафет переможцем змагань стала команда ЗОШ №7, друге місце посіла команда ЗОШ №8 , третє місце команда ЗОШ №9 .

IMG 5853 1

Команди нагороджені грамотами та солодкими призами від Новогродівської міської ради. Спортивне свято – це свято здоров’я. Тому кожен  учасник та вболівальник, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я.

IMG 5849

Відділ у справах сімї,