Міста побратими

24.09.2016 під час візиту делегації з м.Калуш в м.Новогродівка в рамках відзначення 15 річниці пам'ятнику Т.Г.Шевченку  міський голова Білецька Людмила Михайлівна від імені громади нашого міста подякувала калушанам за допомогу у встановленні пам'ятника Т.Г.Шевченку, запропонувала продовжити дружні відносини та офіційно підписати Меморандум про співпрацю.

Після перемовин з Калуським міським головою було прийнято рішення Новогродівської міської ради від 07.10.2016 №7/15-2 «Про меморандум про співпрацю», схвалено текст Меморандуму та уповноважено міського голову Білецьку Л.М. підписати Меморандум про співпрацю.

024

17.10.2016 під час візиту делегації м.Новогродівка в м.Калуш Новогродівський міський голова Білецька Л.М. та Калуський міський голова Матвійчук І.В. підписали Меморандум про співпрацю між Калуською міською радою Івано-Франківської області та Новогродівською міською радою Донецької області.

20161017 112253