Відбулись урочисті збори з нагоді відзначення працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

15 березня 2018 року в актовому залі музичної школи відбулись урочисті збори з нагоді відзначення працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

67

890

45

4567

73

098

В заході взяли участь Новогродівський міський голова Білецька Л.М., перший заступник міського голови Булі Л.П., заступник міського голови Зазуляк Є.М., депутати міської ради, представники виконавчих органів міської ради, жителі та гості міста.

Людмила Михайлівна подякувала працівників житлово – комунального господарства за важку працю, привітала всіх зі святом, відзначила грамотами міської ради та подяками міського голови.