Cонячно

Cонячно

• Новини

Особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П

12.03.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

QImaF4X5YaA

на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом звернулися  2 громадянина з питань соціального захисту.