Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

Відкриття міської бібліотеки для дорослих

13 березня 2018 року  відбулось відкриття міської бібліотеки для дорослих, яку було відремонтовано в рамках реалізації проекту за підтримки Міжнародної організації міграції Агентства ООН з питань міграції  від народу Японії.

watermarked відкр.бібліотеки 129

Міський голова Людмила Михайлівна Білецька та координатор Програми Міжнародної організації з міграції представник України Леа Морисон перерізали символічну стрічку.

watermarked відкр.бібліотеки 047

watermarked відкр.бібліотеки 065

watermarked відкр.бібліотеки 094

watermarked відкр.бібліотеки 150

В заході взяли участь спеціаліст проектів Міжнародних організацій з міграції Єршова Ольга, керівники відділів та управлінь міської ради, жителі та гості міста.

Учні закладу загальної освітньої школи №7 представили виставу лялькового театру «Рукавичка», український танок та танок з віялами.

watermarked відкр.бібліотеки 040

watermarked відкр.бібліотеки 041

watermarked відкр.бібліотеки 054

watermarked відкр.бібліотеки 058

watermarked відкр.бібліотеки 082

Вихованці Федерації з Косікі-карате продемонстрували елементи рукопашного бою.

watermarked відкр.бібліотеки 067

Музична програма була підготовлена вихователями Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музичної школи м.Новогродівка.

watermarked відкр.бібліотеки 034

Наприкінці заходу координатор програми Міжнародної організації з міграції представник України Леа Морисон та спеціаліст проектів Міжнародних організацій з міграції Єршова Ольга вручили активним членам ініціативної групи пам’ятні подарунки.

watermarked відкр.бібліотеки 101