Переважно хмарно

Переважно хмарно

Мітинг пам’яті Т.Г.Шевченка

12 березня 2018 року в міському сквері  з нагоди дня народження видатного українського поета Т.Г.Шевченка відбувся мітинг пам’яті, підготовлений Новогродівським закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 імені Т.Г.Шевченка.

В своїй промові заступник Новогродівського міського голови Зазуляк Євген Миколайович наголосив, що Тарас Шевченко був Великий Кобзар, геній України, громадський діяч, поет, письменник, художник, митець та мислитель, чия діяльність свого часу заклала фундамент для подальшого розвитку в суспільстві боротьби за незалежність. В теперішній час він став символом нескоренного українського народу!

watermarked 01112

Зі словами пошани до великого українського поета, патріота виступила вчитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 імені Т.Г.Шевченка  Єжилова Алла Михайлівна.

watermarked 01912

Педагоги та діти співали пісень та декламували поезію Великого Кобзаря.

watermarked 03312

watermarked 02812

watermarked 01212

watermarked 01612

watermarked 02912

В заході взяли участь представники виконавчих органів та депутати міської ради,   делегації підприємств та організацій, мешканці та гості нашого міста, учнівська молодь.

Захід закінчився покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

watermarked 04213