Чисто

Чисто

• Новини

ЛІДЕРИ БОЙОВИКІВ ВСІЛЯКО ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЮ ЗВ’ЯЗКУ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Мобільний оператор Vodafone Україна продовжує відновлювати пошкоджену лінію зв’язку в Луганській області.

watermarked 67

Представники з української сторони СЦКК повідомляють, що напередодні спеціалісти компанії, при взаємодії з українською стороною Загального центру по контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, спеціалістів ДСНС України, а також спільних патрулів СЦКК та СММ ОБСЄ, здійснені роботи щодо виявлення пошкодженої оптоволоконної дільниці у районі Золотого на Луганщині. Відновлення пошкодженої лінії зв’язку дасть можливість у повній мірі забезпечити роботу стільникового зв’язку усіх абонентів Vodafone, що проживають по обидві сторони лінії розмежування в Луганській області. Водночас, окупаційна влада робить усе можливе за для того, щодо зупинити або хоча б тимчасово припинити відновлювальні роботи. Імовірно це можна пояснити запровадженням на окупованій території мобільного зв’язку стільникового оператора «Фенікс», що у порівнянні з українськими операторами стільникового зв’язку є не якісним та досить дорогим для пересічного громадянина.