Особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

05.03.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом звернулився  2 громадянина з питаннями житлової політики та соціального захисту.

GRVA0T9DeLo

Цього ж дня перший заступник міського голови Булі Л.П. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в ОСББ «Супутник». Звернулися 2 громадянина з питання соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги).