Місцями грози

Місцями грози

• Новини

Кікбоксери міста Новогродівка здобули 17 медалей на Чемпіонаті України у місті Хмельницький

01-04 лютого на базі спорткомплексу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді міста Хмельницький відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу.

watermarked P80204 172234

У змаганнях взяли участь 63 спортивних клуби  із 22 областей України -  це  615 учасників .

Донеччину на змаганнях представили 40 спортсменів, які в загальному заліку по кількості медалей вибороли перше місце (29 золотих, 21 срібна, 6 бронзових медалей), а за підсумковою кількістю балів стали другими.

Вагомий внесок до командного заліку Донецької області -це досягнення спортсменів міста Новогродівка (тренер І.Пашинський) .

За підсумками змагань з 63 спортивних клубів Новогродівська федерація з кікбоксингу посіла 7 місце виборовши 7 золотих, 5 срібних та        5 бронзових медалей, а за підсумковою кількістю балів - 6 місце.

Крім завойованих нагород, участь у змагання такого масштабу дають нашим спортсменам можливість придбати цінний досвід і побачити перспективи спортивного зростання.

З міського бюджету на організацію участі спортсменів міста у Чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу  (м.Хмельницький) виділено 2395,7 грн.