Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Поновлено роботу щодо створення Новогродівської об’єднаної територіальної громади

В м.Новогродівка 02.02.2018 було організовано ініціативну групу по створенню Новогродівської об’єднаної територіальної громади.

До складу групи увійшли:

Мусейко К.І. секретар Новогродівської міської ради, голова ініціативної групи

Сарасєко О.П. депутат міської ради, заступник голови ініціативної групи

Горобєй О.В. депутат міської ради, секретар ініціативної групи

Члени:

Кухлєв А.С. депутат міської ради

Радченко Є.Ф. депутат міської ради

Ольховик І.Г. голова громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

Чередниченко І.А. член громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

06.02.2018 представники ініціативної групи провели виїзне засідання в управлінні з питань впровадження реформ та децентралізації департаменту з питань інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації. Під час заходу було обговорено питання децентралізації та отримана методична допомога щодо розробки алгоритму створення об’єднаної територіальної громади з центром в м.Новогродівка.