Переважно хмарно

Переважно хмарно

Особистий та спільний прийом громадян

05.02.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 2 громадянина з питаннями соціального захисту та діяльності засобів масової інформації.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в ОСББ «Мир». Звернулися 3 громадянина з питаннями  щодо надання матеріальної допомоги.