День міста Новогродівка.

24.09.2016 в рамках відзначення Дня м.Новогродівка з нагоди 15 - річчя з дня встановлення пам'ятника Т.Г.Шевченку в міському сквері відбувся урочистий мітинг.

На святі були присутні гості з м.Калуш Івано-Франківської області: заступник Калуського міського голови Табачук Наталія Титівна, Уштан Василь Іванович, громадський діяч, багаторічний голова Калуської громадської

організації «Відродження», Павлів Віктор Іванович головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, які привітали мешканців міста зі святом. Новогродівський міський голова Білецька Л.М. подякувала калушанам, які не лишились байдужими та приклали зусилля, допомогли ініціативній групі з Новогродівки встановити пам’ятник Кобзарю, який з часом став серцем рідного міста

Під час заходу учні Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 імені Т.Г.Шевченка читали вірші Тараса Шевченка. Творчі колективи міста співали українські народні пісні, гімн України виконав Херсонський духовий оркестр.

В заході прийняли участь делегації підприємств та установ міста, представники громадських організацій та політичних партій, учнівська молодь. Наприкінці мітингу всі бажаючі поклали квіти до пам'ятника Великому Кобзарю.

На площі Шахтарській була проведена виставка квіткових композицій «Новогродівка-шахтарське місто» та виставка творчих робіт вихованців Будинку дитячої творчості, місцевих майстринь, колективів навчально-виховних закладів та бюджетних організацій.

У великій залі Будинку дитячої творчості відбулись урочисті збори. Під час заходу був представлений документальний фільм «Історія встановлення пам'ятника Т.Г.Шевченку» створений на спогадах представників ініціативної групи. Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна вручила нагороди міської ради найбільш активним учасникам встановлення пам'ятника.

Звання «Почесний громадянин міста Новогродівка» згідно рішення міської ради було присвоєно: Різнику С.В., Самоздрі В.В., Уштану В.І.

Нагрудний знак «За заслуги перед містом ІІ ступеню» отримали                           Олійник О.К., Берник Р.В., Безворотній В.П. Нагрудними знаками були нагороджені ініціатори   встановлення пам'ятника Тарасу Шевченку   місті Мальчина С.П. та Олійник О.Т. посмертно, їх нагороди були передані родичам.

Учні загальноосвітніх закладів міста виступили з художніми номерами.

Святкування 77 річниці м.Новогродівка продовжилося різноманітною програмою на площі Шахтарській. Було проведено конкурсну спортивно - розважальну програму для дітей та їх батьків, організовау Центром підтримки сімей м. Селидове, показові виступи вихованців Федерації з косики-карате міст Новогродівка, Селидове, Покровськ, концерт духового оркестру та джаз – бенду Херсонського обласного палацу культури, концерт молодіжного рок-гурту «Nextzen».

Народний депутат України Сажко Сергій Миколайович, міський голова Білецька Людмила Михайлівна привітали новогродівців зі святом та вручили подарунки переможцям міських номінацій. Свято продовжилося феєричним виступом професійної співачки Альоши та файєр –шоу.

m2