Cонячно

Cонячно

Спільне засідання

05 січня 2018 року в залі засідань Новогродівської міської ради відбулось спільне засідання депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, членів громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради, представників закладів охорони здоров’я м.Новогродівка, працівників виконавчих органів міської ради та міської газети «Региональные вести».

На порядку денному було розглянуто питання про встановлення в м.Новогродівка меморіальної дошки Онанко Ф.Ф.

watermarked 00705

Міський голова Білецька Людмила Михайлівна розповіла, що 29 грудня 2017 року представники громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради без попереднього належного оформлення документів та погодження міською радою встановили на фасаді будівлі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка» меморіальну дошку  Онанко Ф.Ф.

З даного питання свою думку висловили депутати міської ради: Самоздра Л.Ф., Шевченко О.М., Матвеєва А.А., Ляшенко Є.О., члени виконавчого комітету Сарасеко М.П., Удовенко Р.В., Резнікова О.О., члени громадської ради Єрохіна Г.В., Арестова В.І., представники закладів охорони здоров’я Вороновська Р.І., Христодулов П.М., Альянах В.І.

watermarked 00805

Майже всі погодилися з тим, що увічнити пам’ять заслуженого лікаря України Онанко Ф.Ф., який понад 30 років працював в Новогродівській міській лікарні - це добра справа, але потрібно діяти в рамках діючого законодавства.

Після обговорення було прийнято рішення:

1.Винести  у січні 2018 року на сесію міської ради питання про встановлення меморіальної дошки Онанко Ф.Ф. з урахуванням вимог діючого законодавства.

2.Головним лікарям закладів охорони здоров’я м.Новогродівка Вороновській Р.І.,  Михаленку В.О., Христодулову П.М. провести в трудових колективах обговорення доцільності встановлення меморіальної дошки Онанко Ф.Ф.

3.Виготовити меморіальну дошку Онанко Ф.Ф., яка буде відповідати державним стандартам.

4.Провести урочисте відкриття меморіальної дошки Онанко Ф.Ф. до Дня медичного працівника.

Користуючись нагодою присутності представників громадськості перший заступник міського голови Булі Людмила Петрівна інформувала про заплановані на 2018 рік заходи з благоустрою міста та презентувала зразки автобусних зупинок та стели для встановлення в м.Новогродівка. Присутнім було запропоновано долучитися до роботи та надати свої пропозиції.

Наприкінці міський голова Білецька Л.М. наголосила, що з метою об’єктивного розгляду пропозицій депутата міської ради Кухлєва А.С. про внесення змін до Статуту територіальної громади м.Новогродівка та  затвердження положень про місцеві ініціативи в м.Новогродівка, про Бюджет участі та інші,  на чергове засідання міської ради винесені питання про створення робочої групи з внесення змін до Статуту територіальної громади м.Новогродівка та робочої групи з розробки положень про інструменти місцевої демократії. Людмила Михайлівна запропонувала депутатам міської ради , членам виконавчого комітету  та громадської ради надавати свої кандидатури для включення до складу робочих груп.