Звіт по реалізації Конкурсу міні-проектів місцевого розвитку м.Новогродівка у 2017 році

Згідно з рішенням Новогродівської міської ради в місті Новогродівка серед об`єднань громадян міста, ініціативних груп проводився Конкурс міні-проектів місцевого розвитку м.Новогродівка у 2017 році.

Основними напрямками конкурсу є :

- поліпшення стану житлового фонду, прилеглих територій (у тому числі раціональне використання енергоресурсів, благоустрій прибудинкових територій, озеленення, облаштування дитячих ігрових майданчиків, ремонт елементів житлових будинків у т.ч балкони та лоджії, ганки);

- благоустрій місць відпочинку населення – парків, скверів, алей;

- благоустрій територій, прилеглих до об’єктів комунальної власності, створення кутків здоров’я;

- інші об’єкти благоустрою міста.

Обов’язковою нормою конкурсу міні-проектів було співфінансування Конкурсанта:

- у розмірі грошових вкладень (30% для ОСББ);

- виконання робіт (власними силами) для Ініціативних груп населення (без грошових вкладень).

Фінансування на реалізацію одного міні-проекту за рахунок коштів міського бюджету здійснювалось у розмірі:

- до 20 тис.грн.- об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);

- до 50 тис.грн. - ініціативним групам.

Конкурсною комісією були розглянуті проекти та затверджено перелік переможців конкурсу міні-проектів 2017 року у складі 21 Конкурсанта у т.ч. 16 ОСББ міста та 5 ініціативних груп.

У грудні 2017 року на розгляд депутатського корпусу міської ради було надано звіт щодо стану реалізації міського конкурсу.

Депутатським корпусом було відмічено, що:

- Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – виконали реалізацію міні-проектів (ремонт покрівель, димарів, відмосток, встановлення вікон та дверей, світлодіодних ліхтарів, укладання плитки ФМ, тощо) - на 100%

Ініціативна група вул. Шкільна,15 «Шкільний майданчик для свят та розваг»- керівник проекту Комарова О.С.

Матеріали придбані за рахунок місцевого бюджету на суму 49998 грн., виконали роботи у повному обсязі власними силами.

watermarked міні проектwatermarked оол

Ініціативна група вул.Мічуріна, 42а «Міні футбольний баскетбольний комплекс вул.Мічуріна, 42» - керівник проекту Недураєва Н.В.

Придбано 6 од. світлодіодних ліхтарів за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 16200 грн., але не встановлено.

watermarked футбо баскет

Ініціативна група вул. Центральна,11-13 «Здорова молодь-сильна країна»- керівник проекту Тарадаєнко О.А.

Придбано спортивне обладнання (станція Multifitness Gym MF 5.4) за рахунок місцевого бюджету на суму 45500 грн., частково встановлено власними силами.

облwatermarked обладнання

Ініціативна група вул. Б.Хмельницького, між буд.17-18 «Дитяча радість»- керівник проекту Сергієнко О.В.

Придбано обладнання для облаштування спортивного та дитячого майданчика за рахунок місцевого бюджету на суму 34823 грн., роботи щодо встановлення ініціативною групою не виконано(враховуючи погодні умови).

радістьрадрадіс

Ініціативна група Громадська організація «Платформа ініціатив «МУВ» - керівник проекту Кухлєв А.С.

Придбано конструкцію сцени під літній кінотеатр за рахунок місцевого бюджету на суму 50000 грн. та встановлено ініціативною групою, але встановлена конструкція не відповідає вимогам, заявленим та затвердженим у проектному рішенні.

ракушка1watermarked ракушка

З метою виконання та приведення у відповідність проектних завдань, міською радою прийнято рішення про надання дозволу на продовження терміну виконання та приведення у відповідність проектних завдань міні-проектів в м.Новогродівка до 01.06.2018 року.